Kilka słów o nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, innowacyjnych Psich Toalet – Eco Dog Toilet, które zostały wymyślone i opatentowane przez naszych partnerów ze Słowacji. Niech to unikatowe na skalę światową rozwiązanie zagości również w Twoim ogrodzie!

Firma Eco Dog Toilet Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Ten wyjątkowy produkt, nad którym od początku pracujemy we współpracy z producentem, zainteresował nas tak bardzo, że postanowiliśmy pomóc w jego rozwoju. W 2019 r. nasze Psie Toalety zostały nagrodzone przez Ministerstwo Gospodarki Słowacji w konkursie „Inovatívny čin roka”. Ponadto stacje ECO DOG TOILET zostały również nagrodzone w konkursie rozwiązań polepszających czystość przestrzeni publicznej, w którym zajęły pierwsze miejsce wśród ponad 30 zgłoszonych projektów.

Rozwój, badania i testy Psiej Toalety rozpoczęły się już w 2001 roku. Od samego początku w jego rozwój zaangażowany był Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej i Farmacji w Koszycach. Badania i testy przeprowadzono pod kierunkiem prof. MVDr. Petr Juris, CSc., i MVDr. Lucie Sabova, Phd. W rezultacie powstało urządzenie higieniczne chronione patentem i posiadające certyfikat. O Psich Toaletach Eco Dog Toilet pozytywnie wypowiadają się również liczni lekarze weterynarii, pracownicy komunalni, Państwowy Urząd Weterynarii i Żywności Republiki Słowackiej oraz Wojewódzki Urząd Zdrowia Publicznego w Koszycach. Jest to słowacki projekt i produkt, który jest chroniony światowym patentem.

 

Aby mieć pewność, że nie będziesz miał żadnych problemów ze stacją, wystarczy ją zamówić, a my zajmiemy się całą resztą — przyjedziemy zainstalować ją w wybranym przez Ciebie terminie, a także zadbamy o regularną wymianę filtrów i serwis. Jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, a później cieszyć się czystym, zdrowym i pięknym ogrodem.
certyfikaty